Farské oznamy

Na základe vyhlášky hlav. hygienika sú od štvrtka 23.12. verejné bohoslužby povolené v režime OP-očkovaní a prekonaní Covid do 180dní. Na sv. omšu môže prísť 75 ľudí, s príslušným dokladom a respirátorom. Chorí ľudia a v karanténe musia zostať doma.

Najnovšie oznamy z našej farnosti

FARSKÉ OZNAMY: 16.1.- 23.1 2022

LITURGICKÝ KALENDÁR

Pondelok: Sv. Antona, opáta, spom.
iatok: Sv. Agnesy, panny a muč., spom.
Nedeľa:  3. cez rok – Nedeľa Božieho slova

PORIADOK SV. OMŠÍ

• Pondelok

18:00 +Jozefa Kuhnová

• Utorok

18:00 +manžel Miroslav, rodičia a st. rodičia Šmidoví

• Streda

07:00 +manžel Jozef, sestra Blažena a rodičia z oboch strán

• Štvrtok

18:00 +Elena Morbacherová /1 výr./

• Piatok

18:00 +Vilma a Ladislav Gál

• Sobota

07:00 +Ľudevít Hrušecký a manželka

• Nedeľa

07:30 Za farníkov
    10:30 /prenos/na poďakovanie za 80r. Otílie Paradeiserovej, a za B.pomoc pre rodinu

2. ČASŤ OZNAMOV

1. Od 12.1. sú verejné bohoslužby povolené v režime OP-očkovaní a prekonaní Covid do 180dní. Na sv. omšu môže prísť už 100 ľudí /50%, 25%/, s príslušným dokladom a respirátorom. Chorí ľudia a v karanténe musia zostať doma. Deti do 12r. sú v režime OP. Sobáše a sv. krstu sú v režime OTP bez kapacitných obmedzení, pohreby v režime základ tiež bez kapacitných obmedzení. V režime OP sú aj ľudia s certifikátom o výnimke z očkovania a zároveň s negat. testom PCR do 72hod. alebo do 48hod. antigen.
  2. V rámci prechádzky do prírody môžu neočkovaní/aj deti/ navštíviť kostol s možnosťou individuálneho sv. prijímania: dnes po prenose, a celý týždeň hneď po sv. omši.
  3. Na budúcu sobotu prosím o pomoc pri upratovaní nášho chrámu veriacich z ulice Štefánikova. Vďaka.
  4. Od 18.1. do 25.1. bude prebiehať v Cirkvi Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. V týchto dňoch obetujeme aj sv. ruženec na tento úmysel.